Preses konference

2019.gada 1.februārī notika Centra partijas preses konference, kurā piedalījās partijas izvirzītais Eiropas Parlamenta kandidāts, Vācijas Bundestāga deputāts Valdemārs Herdts (AFD).

Preses konferencē Centra partijas Eiroparlamenta saraksta līderi Normunds Grostiņš un Valdemārs Herdts, uzsākot Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņu, informēja par Centra partijas sadarbību ar Eiropas patriotiskajiem spēkiem un partijas pamatnostādnēm Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Centra partijas programma ir patriotiska un kristīgi konservatīva. Startējot ar lozungu “Par labāku Eiropu!”, par savu uzdevumu Centra partija uzskata Latvijas dalības noteikumu ES būtisku uzlabošanu.

Runātāji uzskata, ka ES jāveido kā suverēnu valstu savienība, nostiprinot Savienības ārējo robežu, bet neradot šķēršļus iekšienē.

Bundestāga deputāts Valdemārs Herdts minēja, ka Vāciju gadā pamet 100 000 – 120 000 vāciešu, ka vēlas dzīvot drošās kristīgās civilizācijas valstīs, un Latvija šiem kvalificētajiem speciālistiem var būt pievilcīga dzīvesvieta. Valdemārs Herdts vienlaikus uzsvēra, ka būtiski ir veicināt no Latvijas emigrējušo cilvēku atgriešanos.

Normunds Grostiņš informēja, ka pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām patriotiskās partijas organizēs jaunu deputātu grupu, kas būs viena no trim lielākajām EP. Tas ļaus kopā ar sabiedrotajiem efektīvi aizstāvēt Latvijas intereses un labvēlīgi ietekmēt Eiropas Savienības attīstību.

Sagatavoja: Centra partijas preses centrs CPPC