Programma Eiropas parlamenta vēlēšanām 25.05.2019.

Par labāku Latviju labākā Eiropā!

1. Kristīgi – konservatīvi pamati ir mūsu partijas galvenā vērtība. Centra partija kopā ar patriotiskām, kristīgi – konservatīvām partijām no citām ES valstīm uzlabos Eiropas Parlamenta darbu, atbalstot un virzot uz veselā saprāta un kristīgām pamatvērtībām bāzētu likumdošanu.

2. Nākamā plānošanas periodā Eiropas Savienības budžets tiks palielināts, tātad Centra partija cīnīsies un panāks eirofondu, arī lauksaimniecības tiešmaksājumu palielināšanu Latvijai.

3. Centra partija pieprasa ES dalībvalstu vienlīdzību. Latvijai jāsaņem tikpat, cik saņem citas ES valstis un pat vairāk, kas tikai kompensētu 15 gadu diskriminācijas sekas un ļautu Latvijā atjaunot izpostīto ražošanu.

4. Centra partija ir par ES kā suverēnu valstu savienību.

5. Centra partija kopā ar sabiedrotajiem apturēs tādu imigrāciju Eiropā, kas rada terorisma, noziedzības un infekciju riskus.

6. Mēs saglabāsim ES valstīs skaidrās naudas apriti un aizstāvēsim cilvēkus pret uzspiesto čipošanu.

7. Centra partija darīs visu, lai izveidotu Latviju par Pirmās pasaules valsti! Savukārt tagad divu ātrumu Eiropa ved Latviju uz Trešo pasauli.

8. Centra partija – par tradicionālām ģimenēm. Esam pret genderisma ideoloģiju, dzimumdzīves, LGBT un homoseksuālisma publisku propagandu. Ar likumu jāaizliedz bērnu un skolnieku pakļaušanu šāda veida propagandai.

9. Vienota Eiropa, vienota sociālā politika. Sociālā aizsardzība, veselības aprūpe, pensijas un nodokļu reforma atbilstoši Eiropas Savienības standartiem. Mēs panāksim to, ka Latvija pilda savas saistības gan Eiropas, gan savu iedzīvotāju priekšā.

10. Ienākumi, par ko samaksāti nodokļi vienā valstī, nav atkārtoti apliekami ar nodokli Latvijā. Centra partija sadarbojas ar Eiropas patriotiskajām partijām, kas Eiropas Parlamenta vēlēšanās iegūs vismaz trešdaļu deputātu vietu un izveidos lielu, ietekmīgu EP deputātu grupu, kas reāli uzlabos Eiropas Parlamenta darbu. Latvijas pārstāvjiem Briselē jāsāk aizsargāt Latvijas intereses. Centra partijas vēlētāji ir gudri, domājoši un drosmīgi cilvēki.

Centra partija pašfinansējas un ir brīva no jebkādu oligarhu ietekmes.
Mūsu darbu Jūs varat atbalstīt ar ziedojumu.
Centra partijas reģistrācijas numurs ir 40008095705
Konta numurs: LV61HABA0551042549230