Auto Uzlīme Pull Degvielas Tvertnes Vāciņu Rādītāju Pilna Infiniti Q45 M45 M35x M35 FX45 Kuraza EX35 G35 EX

€1.14

Ārējie Aksesuāri

Produkta apraksts


Note1:

Ziemā, laika apstākļi ir auksts, auto uzlīmes būs grūti, un tā vajadzībām, lai silda pēc tam, kad tas ir izmantots, tāpēc, ka ielīmējiet būs cietāka.

Note2:

Nemazgāt automašīnu vienas nedēļas laikā pēc tam, kad, piemērojot to.Tas nav ieteicams pakļaut to 24 stundu laikā pēc to piemērošanas.Nav post par nebaltām dienām.

Note3:

Atstarojošā gaisma nav self-gaismas vai gaismas!Atstarojošo materiālu uzlīmes ir tumšākas dabiskās gaismas un kļuvis vieglāks krāsu saskaņā pārdomu gaismas avotiem

1 Tīrīt virsmas, ja decal tiks uzstādītas

2 Lēnām noņem papīra pamatnes pārliecinoties, ka jūsu decal joprojām iestrēdzis skaidri pārneses lentes.Ja daļa no jūsu decal liftiem, līdz ar pamatni, nospiediet papīra pamatnes atpakaļ uz leju, pret to, līdz tas paliek iestrēdzis nodošanas lenti.

3 Kad jūsu decal ir mizoti prom no pamatnes un line up & pozīciju jūsu decal pret virsmu, uz kurām tā tiks piemērota.

4 Izmantojiet kredītkarti, squegee, vai kaut kas līdzīgs, lai netraucētu nosaka jūsu decal, pārliecinoties, ka tas ir pilnīgi iestrēdzis uz virsmas.

5 Uzmanīgi & Lēnām, noņemt pārneses lentes no jūsu decal, pārliecinoties, ka jūsu decal ir iestrēdzis uz virsmas.Ja redzat decal neatbrīvo no nodošanas lenti, nospiediet to atpakaļ uz leju, uz virsmas, un atkārtojiet procesu.

Produkta Pārskats


Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Pievienot atsauksmi

Papildus informācija


Iepakojums Nav Iepakoti,
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Dizains Karikatūra
Veida Uzlīmes Radošā Uzlīmes
Materiāla Tips PVC
Kategorijas Uzlīmes
Uzlīmju Izvietojumu Degvielas Tvertne
Veids Citi 3D Uzlīmes
Modelis OEM

Saistītie Produkti