HUXUAN Augstas Kvalitātes 3 V-30V 12V Mini Capacitive Touch Switch Module Fiksatoru/Jog izraisa Darbību Bistable

€1.65

veikals

Produkta apraksts


Touch modulis piedāvā 30 cm garas un 4Pin vadus.Kontaktdakšas stiepli 2.54 mm soli, kas ir ļoti ērts klientam pieteikumi.

Touch sensora slēdzis moduli un atpakaļ uz plates ir skārienjutīga virsma, un double-sided adhesive akrila materiāls ir iesniegts, kas ir ļoti ērts, lai līmēšana uz virsmas (stikls, plastmasa, gumija, akrils, keramikas un citiem plašsaziņas līdzekļiem.Sensora jutīgums ir ļoti augsts Maksimālais sensi ng attālums līdz 8mm, darba spriegumu atbalstu 3 V-30V diapazons, darba strāvu līdz 2A.Piemērots LED gaismas kontroles, atbalsta ārējo releji, barošanas slēdzis, low dropout dizains, izejas spriegums = ieejas spriegums.

Kuģa lielums: apaļa diametrs 2 cm.

Priekšā plate ir elektronisks komponents, un aizmugurē ir touch virsmas ar maksimālo uztveres attālumu 8mm

Darbības spriegums: 3 v DC-30V, ultra-zemas gaidīšanas pašreizējās robežās, 5V vai mazāk 2A, darba strāva: 0-2A.

Darbības Veids: Atbalsts Fiksēšanas/Skriešana (noklusējuma stāvoklī ir fiksēšanas, ja tos piegādā, vienu reizi nospiediet, lai ieslēgtu/gatavības režīms pēc tam nospiežot vēlreiz).

Jauda-valsts: Atbalsta power-on/gaidīšanas režīmā (noklusējuma stāvoklī ir power-off stāvoklī, kad nosūtīti);ieejas Jauda: PIE+, JO - uz kuģa;

Slodzes Jauda: NO+ NO - uz Kuģa;Jauda-valsts: izejas spriegums = barošanas spriegums, gaidīšanas spriegums izejas spriegums = 0v;

Boot statuss: led apgaismojums.Gaidīšanas valsts: gaismas DIODE izslēgta;

Paketē Iekļauts:1 x Modulis

'

Produkta Pārskats


Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Pievienot atsauksmi

Papildus informācija


Modeļa Numurs Mini Capacitive Touch Switch Module

Saistītie Produkti