Ipega Gamepad PG-9128 Bluetooth Bezvadu PUBG Izraisa Spēle Kontrolieris Mobilo Vadības Kursorsvira Android, iOS Viedtālruņiem Dāvanu

€15.82

Video Spēles

Produkta apraksts


Play Mode (Android V3):

Nospiediet+REŽĪMU for2 sekundes, lai ievadītu tieši play mode(Android V3),LED1 mirgo ātri,pēc tam meklēt ", PG-9128"par mobilo BT un pārī,LED1 būs vienmēr, kad savienots veiksmīgi!Kad izveidots savienojums,nospiediet MODE,LED1 flash lēnām, auto-savienojumu.

Play Mode ( iOS V3):

Nospiediet Y+ REŽĪMĀ nospiediet un 2 sekundes turiet, lai ievadītu tieši play mode(iOS V3),LED2 būs skropstu ātri, pēc tam meklēšanas PG-9128 uz mobilo BT un pārī,LED2 būs vienmēr, kad savienots veiksmīgi!Kad izveidots savienojums,nospiediet MODE,LED2 flash lēnām auto-pieslēdz!

Android siandard spēles režīms:

1.PressX+Režīmā nospiediet un 2 sekundes turiet, lai ievadītu režīmā un pāri,LED3 mirgo ātri, meklēt PG-9128 uz Android smart tālrunis/Android tablete/Android, smart TV un pievienojiet, kad savienot veiksmīgi, LED3 būs vienmēr.Kad izveidots savienojums, nospiediet MODE, LED3flash lēnām auto-æreconnect. Jūs varat spēlēt tieši simulator spēles, vai arī jūs varat lejupielādēt Gamepad ļāva spēles no pakalpojuma Google Play Veikalā.Zemāk ir ieteicams spēles atsauces: Fortnite/ Sprādziens/ Dead Trigger/ Miris Efekts/ CS Portatīvo

Vadu režīms:

Tas automātiski atpazīst dažādu režīmu saskaņā vadu režīmā.Nospiediet "R1"pogu, kamēr pievienojiet USB datu kabeli, LED1&LED3 flash ātri.Atbalsta Windows PC,Android ierīce, P3 un N·S. 1.PC savienojuma metode: Nospiediet "R1" pogu, kamēr pievienojiet USB datu kabeli, lai Windows PC(noklusējuma režīmā isX-ieejas 360 režīms),LED3 ir vienmēr.Nospiediet un turiet taustiņu "select+start" for3 sekundes N·S uz D-ievades režīms, LED2 ir vienmēr. 2.P3/N·S/Android savienojuma metode: Nospiediet un turiet, "R1"pogu, kamēr pievienojiet USB datu kabeli, lai konsole, LED gaisma būs vienmēr pēc veiksmīgi savienots.(Konsole, sadala LED indikators automātiski).

Vairāk informācijas:

Produkta Pārskats


Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Pievienot atsauksmi

Papildus informācija


Produkts Bluetooth Viedtālruņu Gamepad Android vai iOS
Zīmola Nosaukums ipega
Feature1 gamepad tālruni
Interfeisa Tips bluetooth
Iepakojums
Feature4 izraisa tālruni
Galvenais spēles PUBG, Godības ķēniņš, Naži ārā utt.
Veids Spēļu vadāmierīces
Modeļa Numurs PG-9128
Sertifikācija CE, VNK
Feature2 Spiedpogu tālruni
controle bluetooth BT 4.0
Feature3 Spēle Kursorsviru Viedtālrunis
Saderīgs Marku/Modeli Nav
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Saistītie Produkti