IP65 Waterproof Saules Powered 433MHz Bezvadu Infrasarkano Staru Detektora Sensors 60m Attālumā piebraucamais ceļš Trauksmes Barjeru

€22.48

veikals

Produkta apraksts


Funkcijas:

◆ PLAŠU PIEMĒROŠANU

Piebraucamais ceļš trauksmes, Perimetrs, signalizācija un utt.Infrasarkano staru uztveršanas diapazons no saules sensori līdz 190 kājām, tas nozīmē, ka infrasarkano staru sensoru termināļi ir uzstādīti līdz 190 pēdu attālumā; un nosūtīs bezvadu trauksmes signālu atpakaļ uz bezvadu signāla uztvērēju līdz 1/4 jūdzes attālumā jebkurā laikā kāds iet starp saules sensori(Faktisko diapazons mainās atkarībā no vietējiem apvidū.).

◆ NAV VADU, NAV NEPIECIEŠAMS NOMAINĪT BATERIJAS

Sensori ir self-powered by saules uzlādētu litija jonu akumulatorus; nav nepieciešams saules gaismu, dabas gaismas mākoņainas un lietainas dienas arī var uzlādēt baterijas parasti; nav nepieciešama vadu(gan spēka kabeļi un signālu kabeļi). (Piezīme: ja nav dabiskā apgaismojuma, iebūvēts baterijas var atbalstīt 3-5 dienu laikā sistēmas darbību, bet sistēma nav piemērota ilgu laiku, iekštelpu iesniegums),

◆ ZEMĀKU VILTUS TRAUKSMES LĪMENIS

Izmantot aktīvi un vairākas infrasarkano staru samazinātu viltus trauksmes, no maziem dzīvniekiem un maziem objektiem, piemēram, putniem un krītošām lapām; super infrasarkano staru iekļūst jauda samazinātu viltus trauksmes, no sliktiem laika apstākļiem, piemēram, lietus/miglas/sniega; infrasarkano tehnoloģiju analīze samazinātu viltus trauksmes, no cita veida gaismas avotus iejaukšanos, piemēram, saules gaismas.

◆ DIY DIZAINS,SUPER VIEGLI UZSTĀDĀMS, DAŽĀS MINŪTĒS

KOMPLEKTS ir ieplānots jau pirms nosūtītas, nav spēka kabeļi, jo sensors ir saules enerģijas; nav signāla kabeļi, jo signāla bezvadu pārraidi, lai uzstādīšanas laikā, var būt tik maza kā dažas minūtes.

◆ PILNĪBĀ PAPLAŠINĀMA SISTĒMA

komplektā ietilpst 1 pāris saules bezvadu fotoelektrisks gaismas sensoriem un 1 gabals AC/Akumulatora barošanu jaunā versija signāla uztvērēju.paplašināma līdz 32 sensoriem un neierobežotu signāla uztvērēji pilnīgu pārklājumu no jūsu īpašuma. 4 skaļuma līmeņu regulēšana un 35 zvanu toņi pēc izvēles.Saskaņot dažādus zvanu toņi ar dažādiem sensoriem ap savu īpašumu, lai atšķirtu, kur kustības tiek atklāti.

◆ ŪDENSIZTURĪGS

Ūdensizturīgu IP66 Pilnībā slēgta dizains, izturība pret lietus/miglas/sniega/utt. (darba temperatūras diapazons no -30℃ līdz 70℃).

Specifikācija:

Korpusa Materiāls: Augstas Izturības ABS

Trauksmes Režīmā: Bezvadu Pārraides Signāls

Maksimālais Brīdinājumu Skaitu 24 stundās: 50

Darba Spriegums: DC 3.3 V

Statiskā Strāva: 600uA

Trauksmes Strāva: 100mA

Infrasarkanās Gaismas Viļņa garums: 940NM±20NM

Infrasarkano Staru Skaits: 2 Sijām

Bezvadu Raidīšanas Frekvence: 433MHZ

Bateriju Tips: Uzlādējams Litija Dzelzs Fosfāta Akumulatoru

Akumulatora Kapacitāte: 500 MA

Raidīšanas Attālums: 400M

Darbības Attālums: 100mm

Infrasarkano Attālums: 60M

Pamanīšanas Attālums: 20M

Noteikšanas Leņķis:

Produkta Pārskats


Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Pievienot atsauksmi

Papildus informācija


Sertifikācija CE
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Saistītie Produkti