Dūkoņa Filtri DJI Mavic Gaisa 2 ZVAIGŽŅU Nakts Neitrāla Blīvuma Objektīva Filtra Komplekts Mavic air2 Gimbal Piederumi ND 64 1000 Filtrs

€8.67

veikals

Produkta apraksts


Dūkoņa Filtri DJI Mavic Gaisa 2 ZVAIGŽŅU Nakts Neitrāla Blīvuma Objektīva Filtra Komplekts Mavic air2 Gimbal Piederumi ND 64 1000 Filtrs

Produkta nosaukums : Par DJI Mavic gaisa Filtrs 2 Spoguļa Ēnojumu : Daudzslāņu pārklājumu.optiskais stikls Rāmja materiāls : alumīnija sakausējuma Daudzslāņu pārklājuma filmas,Augstas Caurlaidības, Atjaunot Patieso krāsu uzņemtu skaidru attēlu.

CPL Filtru

Noņem nevēlamos atspīdumus no ne-metāliskām virsmām, piemēram, ūdens vai stikla un atspulgu no saules.palielina krāsu piesātinājumu,radot dziļas,bagāts skaistiem attēliem.palīdz samazināt gaismas daudzumu, kas ienāk ievadot objektīvu.

Ar UV Filtru

Tā var Samazināties, zils cast un zils, pelēks, izraisot ar ultravioleto staru,palielina gaismas caurlaidību.Izmantojot UV filtru, augstu kalnos vai augstumu,palielinās attālums jomā kompozīciju un skaidri shot .Tas nodrošina arī aizsardzība, lai kameru .

ND Filtrs

ND Filtrs samazina gaismas daudzumu, kas nonāk uz sensora,kas sniedz jums brīvību, lai izveidotu savu darbu, kas ļauj vairāk kontrolēt fotokameras diafragmas atvērumu,ekspozīcijas laiku un sensora jutības iestatījumus.numuri atpakaļ pārstāvēt apgaismojuma intensitātes līmeni.

Dabas Nakts Filtrs

Bloķēt visbiežāk viļņu garuma gaismas piesārņojums nakts debesis būtiski uzlabot krāsas, kas visu ainu .

ND-PL Filtrs

Ielūšana ierobežojumi tradicionālo filtru,ND-PL filtrs apvieno ND un CPL priekšrocības, lai atbilstu jūsu prasībām pagarināt ekspozīcijas laiku un novēršot nevēlamu polarizētu gaismu,padarot sevi ir spēcīgs instruments, lai ainavu fotografēšanai.

STAR Filtrs

Šis ir punkts, līnija, zvaigžņu filtru,pievienot kādu dzirksti, lai jūsu nakts šāvienu,pilsēta, skylines,ielu ainas ,laternu stabi,streetlights,auto lukturi,sveces gaismas,un gaslights,jebkura vieta, kur tur ir avoti gaismas punkts .

Produkta Pārskats


Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Pievienot atsauksmi

Papildus informācija


Filtra Veids CPL Filtru
Iepakojums
izmērs Black
Līdzeklis 1 ND 8 16 32 64 1000 Kameras Filtri Mavic air2
Zīmola Nosaukums FOTOFLY
Saderīgs Dūkoņa Zīmols DJI
Iezīme 2 Par DJI Mavic Air 2 Kameru Piederumi
Modeļa Numurs par DJI Mavic Air 2
Iezīme Par DJI Mavic 2 Gaisa Kameras Objektīva Filtrs
Svars For MAVIC AIR 2 Filters

Saistītie Produkti