Ftth SC APC PLC Optisko Sadalītāja SC APC 1X8 FTTH Optisko Šķiedru Sadalītāja FBT Optisko Savienotāju Singlemode Simplex Tērauda Caurules

€44.50

veikals

Produkta apraksts


Produkta Pārskats


Šobrid vēl nav klientu atsauksmju.

Pievienot atsauksmi

Papildus informācija


Modeļa Numurs 1x8 šķiedras sadalītājs
Objekta Garumu 1m
Diametrs 0.9 mm
Savienotāja Tips SC/APC
Saderīgs Ubiquiti, Pārejas Tīkli, Pielāgota Markas, TP-link
Garantijas laiks 1 Gads
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
pulēšanas apc
Zīmola Nosaukums Joinwit
Šķiedras Tips Vienā Režīmā
Bize savienotājs SC
Sertifikācija Nav
Bize piemērošanu FTTH projekts
izmērs 10X10X10

Saistītie Produkti